Napisz do nas .

Dziękujemy za wiadomość

Wybierz język
Wybierz
Szukaj na stronie

Wpisz poniżej szukaną frazę

Filtry

Typ
Szukane słowo
Cena
-

Zapytanie o rezerwację:


Dziękujemy za wiadomość

Przyjęcia

 

Biała Róża to firma wyspecjalizowana w kreowaniu przyjęć. Dbamy, aby zawsze kojarzyły się z pozytywnymi emocjami, niezapomnianymi doznaniami smakowymi i estetycznymi.

Proponujmy Państwu sprawdzone i gotowe scenariusze, ale proszę również pamiętać, że wszystkie pomysły, aranżacje uroczystości mogą być opracowywane na Państwa indywidualne życzenie.

 

Przyjęcia prywatne

 

Biała Róża to idealne miejsce do świętowania rodzinnych uroczystości i  celebracji spotkań z przyjaciółmi. Bardzo cenimy chwile spędzone w gronie najbliższych, doceniamy ich wartość, dlatego z przyjemnością pomożemy

Państwu w organizacji  wyjątkowego  przyjęcia rodzinnego, przygotowując niezapomnianą oprawę wyjątkowego wydarzenia, np.: chrztu, komunii św., urodzin, imienin, rocznicy czy jubileuszu.

Zawsze służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w dopracowaniu najdrobniejszych szczegółów uroczystości.

 

POBIERZ MENU

default
default

Przyjęcia biznesowe

 

Sala konferencyjna , dogodna lokalizacja i przestronny , ogólnodostępny parking to elementy, które decydują o atrakcyjności Białej Róży jako miejsca przeznaczonego na spotkania biznesowe, konferencje, warsztaty.

Dzieląc się naszym doświadczeniem w organizacji przyjęć i spotkań biznesowych jesteśmy gotowi zorganizować nie tylko formalne przyjęcie i spotkanie firmowe, ale również mniej oficjalne spotkanie integracyjne, wigilijnego śledzika lub wielkanocne jajeczko.

 

POBIERZ MENU

Zachęcamy do kontaktu

 

Dziękujemy za wiadomość